Компанія KASI була заснована в 1992 році в невеликому чеському містечку Прелоуч. На сьогоднішній день KASI – спеціалізований концерн, один із найбільших в Європі виробників каналізаційного литва та залізобетонних виробів для будівництва зовнішніх інженерних мереж. Всі підприємства концерну обладнані найсучаснішим високотехнологічним обладнанням, що дозволяє стабільно виробляти продукцію тільки найвищого рівня якості.

Справжньою гордістю компанії KASI є новий ливарний завод в м. Хвалетіце, введений в експлуатацію в липні 2019 року.

Новий ливарний завод KASI – це ультрасучасне підприємство в Європі. Загальна сума інвестицій тільки в закупівлю обладнання для нового ливарного заводу склала понад 200 млн євро. Всі без винятку технологічні процеси на новому ливарному заводі виконуються в автоматичному режимі і управляються комп’ютерами.

На етапі конструкторської та технологічної підготовки виробництва виливків застосовуються найсучасніші 3-D програмні комплекси Pro-Engineering і Solidworks, що забезпечують швидку і якісну розробку виробів будь-якого ступеня складності і призначення. Ці ж інженерні програми дозволяють також швидко і якісно спроектувати і виготовити необхідну технологічну оснастку.

Ливарна продукція виробляється на автоматичній німецько-японської лінії HEINRICH WAGNER SINTO (HWS) потужністю 50 000 тонн на рік. Контроль якості на всіх етапах виробництва відбувається в автоматичному експрес-режимі, а також в умовах ультрасучасної лабораторії.

Застосування найпрогресивніших ливарних технологій дає можливість досягти не тільки високої продуктивності і ідеальної якості, але і достатньо низької собівартості виробленої продукції.

Основна продукція нового ливарного заводу KASI – антивандальні каналізаційні люки та дощоприймачі, системи точкового водовідводу, корпусні виливки для запірної арматури та пожежних гідрантів, ковери, консолі кабельні, а також різні відливки з сірого і високоміцного чавуну за кресленнями замовника. Фото продукції можна подивитися тут.

Компанії KASI також належить сучасний високотехнологічний завод металоконструкцій KASI MONTIFER. На озброєнні заводу МONTIFER – найсучасніші металообробні центри CNC з програмним управлінням і максимальним розміром обробки 8000х3000 мм.

Сучасні металообробні центри CNC дозволяють швидко і якісно виготовляти необхідну технологічну оснастку для ливарного виробництва, проводити механічну обробку виливків, а також моделювати деталі будь-якої складності по кресленнях замовника.

Цех металоконструкцій заводу MONTIFER обладнаний найсучаснішим металорізальним, згинаючим, вальцювальним, зварювальним та іншим обладнанням, необхідним для виготовлення високоякісних металоконструкцій будь-якого ступеня складності.

На заводі MONTIFER за кресленнями замовника виробляються великовантажні мостові крани, технологічні ванни і контейнери, металоконструкції будь-якого ступеня складності.

Крім цього компанія KASI може запропонувати комплексні рішення (від проекту до монтажу) з виготовлення: автоматичних паркінгів, автоматичних складів, промислових ліфтів, каміннядробилок, формувального обладнання та автоматичних ліній для виробництва бетонних і залізобетонних виробів.

До складу концерну KASI також входять два ультрасучасних підприємства з виробництва бетонних і залізобетонних виробів для будівництва інженерних мереж. Основна продукція цих заводів: кільця опорні для монтажу люків і дощоприймачів, елементи бетонні для будівництва колодязів зливової каналізації, елементи колодязів «EUROSTANDART», труби бетонні безнапірні, лотки бетонні для систем поверхневого лінійного водовідведення, люки каналізаційні за німецькою технологією «BEGU», скоби опорні ходові «EUROSTANDART» і багато іншого.

Вся продукція концерну KASI – це продукція класу «ЛЮКС», продукція нового покоління, яка здатна забезпечити надійну, довгострокову і безпроблемну експлуатацію. В основі конструктиву продукції KASI – найсучасніші європейські ідеї і рішення, які повністю відповідають вимогам сьогоднішнього дня.

На всіх підприємствах концерну KASI впроваджена система менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001- 2015.

KASI – інновації для вас!