logo-pdf Завантажити каталог

ЗАПІРНА АРМАТУРА (ВОДА, КАНАЛІЗАЦІЯ)

Засувки всіх типів Пожежні гідранти Фасонні частини

Виберіть підкатегорію

 • Засувки з гумованим клином (ВОДА, СТОКИ) (9)

  Застосовуються в водопровідних системах, системах питного водопостачання (гума EPDM), каналізаційних системах, системах стічних вод та інших нейтральних рідин (гума NBR) в діапазоні температур +70 С.

 • Засувки з металевим углибленням клину (1)

  Застосовуються в промислових системах, в системах водяного або повітряного опалення, для транспортування продуктів нафтопереробки з робочим тиском до 1,6 МПа в діапазоні температур до +120 градусів Цельсія (бронзові кільця), +150 градусів (сталеві кільця)

 • ШИБЕРНІ (НОЖОВІ) ЗАСУВКИ (3)

  Застосування: стічні води, які містять фекалії, дощові, промислові води, сипучі середовища та інші рідини, хімічно нейтральні з робочим тиском до 1,0 МПа і в діапазоні температур до +70 градусів Цельсія.

 • Затвори поворотні дискові (10)

  Застосування: водопровідні мережі (гума EPDM), системи відводу стічних вод і нейтральних рідин (гума NBR), з робочим тиском до 1,6 МПа і діапазоні температур від-20 до +70 градусів Цельсія.

 • ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ (5)

  Застосування: системи водопостачання, системи стічних вод, дощової води, промислової води, а також інших хімічно нейтральних рідин з робочим тиском до 1,6 МПа і температурним діапазоном в межах від -20°C до +70°C

 • АВТОМАТИЧНІ ВАНТУЗИ (4)

  Застосування: в системах питного водопостачання, в каналізаційних системах, в системах неочищених стічних вод, промислових стічних вод, для відведення повітря з трубопроводу під час його заповнення або для аерації трубопроводу під час його спорожнення, при температурі рідини до +70 °C.

 • ФІЛЬТРИ СІТЧАСТІ (1)

  Застосовуються в водопровідних та промислових системах для захоплення твердих часток діаметром більше 1,25 мм 1,5 мм при температурі до +120 С.

 • Вентилі (2)

  Застосування: в системах водопостачання, питної води та інших нейтральних рідин з робочим тиском 1,6 МПа в діапазоні температур до +70 ° C.

 • КРАНИ КУЛЬОВІ (0)

  Застосування: промислова вода, гаряча вода, вода систем теплопостачання, а також інші нейтральні рідини з робочим тиск до 4,0 МПа і температурним діапазоном від -20 до +160 градусів Цельсія