logo-pdf Завантажити каталог

ПРО ЛЮКИ КАНАЛІЗАЦІЙНІ І ДОЩОПРИЙМАЧІ KASI СЕРІЇ «EUROPA»

by Admin 21.11.2017
1838 перегляд(ів)

Чеський концерн KASI пропонує Вашій увазі нову серію антивандальних каналізаційних люків і дощоприймачів серії «EUROPA» для захисту оглядових колодязів інженерних мереж. Нове покоління люків і дощоприймачів істотно відрізняється від традиційних фізично і морально застарілих аналогів присутніх на вітчизняному ринку. По суті своїй для України, та інших країн пострадянського простору нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» є унікальним і революційним рішенням в області будівництва і експлуатації інженерних мереж. Найважливішим критерієм конструктиву таких виробів є забезпечення максимальної безпеки для всіх учасників дорожнього руху (в тому числі і для пішоходів) бо

БЕЗПЕКА - ГОЛОВНА ЗАПОРУКА ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ!

Нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» була спеціально розроблена для України, Росії, та інших країн СНД не тільки в суворій відповідності технічним вимогам чинного державного стандарту ДСТУ Б В.2.5-26:2005 (ГОСТ 3634-99) і європейському стандарту EN124, але в тому числі з урахуванням всіх національних особливостей і типових проблем при експлуатації аналогічних виробів. Основні конструктивні елементи нових люків і дощоприймачів - це кращі технічні ідеї та рішення чеської компанії KASI, що пройшли більш ніж 20-річне практичне вдосконалення в країнах «старої» Європи: Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Італії, Данії, Норвегії, Швеції та багатьох інших. Багато з технічних конструктивних рішень запатентовані і належать компанії KASI. Люки та дощоприймачі KASI на сьогоднішній день успішно експлуатуються більш ніж в 40 країнах світу. Найважливішими аргументами такої популярності продукції KASI в світі є високий рівень безпеки та надійності виробів і стабільно-найвищий рівень якості виробництва. Застосування люків і дощоприймачів серії «EUROPA» дозволить експлуатуючим організаціям не тільки заощадити чималі кошти в процесі експлуатації, а й вирішити безліч насправді дуже болючих питань: уникнути частих випадків крадіжок кришок люків та решіток дощоприймачів, уникнути частих випадків травмування та загибелі дорослих і дітей  внаслідок падіння у відкриті колодязі, уникнути частих випадків ДТП в результаті наїзду на зруйновані кришки люків (решітки дощоприймачів) або вибивання кришок з корпусів під колесами автомобілів , Уникнути зайвого шуму від наїзду автомобілів на люки та дощоприймачі і багатьох інших.

ЛЮКИ ТА ДОЩОПРИЙМАЧІ СЕРІЇ «EUROPA» - ЦЕ ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ, НАДІЙНОЇ, ДОВГОСТРОКОВОЇ І БЕЗПРОБЛЕМНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ !!!

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ люків і дощоприймачів KASI СЕРІЇ «EUROPA»

1. Надміцний матеріал. Всі без винятку кришки, решітки, корпуси люків і дощоприймачів серії «EUROPA» виготовляються з високоміцного чавуну з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7. Цей надміцний матеріал дозволяє передбачити в конструкціях люків і дощоприймачів надійні запірні пристрої та інші допоміжні механізми, що представляють собою монолітно відлиті елементи з кришкою або корпусом люка. В Україні та інших країнах СНД для виробництва люків і дощоприймачів традиційно застосовується звичайний сірий чавун, в кращому випадку марки СЧ20. При використанні ж звичайного сірого чавуну СЧ20 практично неможливо встановити в конструкцію, наприклад, шарнірне з'єднання кришки і корпусу, так як через високу крихкість самого матеріалу таке шарнірне з'єднання дуже швидко може бути зруйноване навіть при найменшому механічному впливі (наприклад, ударі кувалдою «мисливцями за металом »). Межа міцності на розрив сірого чавуну СЧ20 - не більше 200Мпа, а високоміцного чавуну ВЧШГ500-7 - не менше 500Мпа.

Високоміцний чавун з кулястим графітом ВЧШГ500-7 в 2,5 рази міцніше звичайного сірого чавуну СЧ20.

2. Амортизуюча функція. Крім високих характеристик міцності такий матеріал як ВЧШГ500-7 також має дуже високу «еластичність» металу, що разом з особливою конструкцією ребер жорсткості кришок і решіток забезпечує дуже важливу функцію - амортизацію люків і дощоприймачів. Кришки люків і решітки дощоприймачів серії «EUROPA» «працюють» під колесом автомобіля, «плавно гасять» потужні імпульсні удари динамічного характеру, що виникають в певний момент при спрацьовуванні амортизатора автомобіля. Коефіцієнт відносного подовження високоміцного чавуну - 7%, а сірого чавуну - не більше 0,5%.  Люки і дощоприймачі, виготовлені зі звичайного сірого чавуну СЧ20, нажаль, не здатні амортизувати імпульсні навантаження динамічного характеру, так як сірий чавун є досить таки жорстким матеріалом. Дуже часто люки та дощоприймачі, виготовлені з сірого чавуну СЧ20 навіть при нормативних навантаженнях руйнуються під колесом автомобіля під час імпульсних динамічних ударів, створюючи тим самим небезпечну ситуацію для учасників дорожнього руху.

У країнах Євросоюзу високоміцний чавун з кулястим графітом для виробництва люків і дощоприймачів почали використовувати вже більше 20 років тому. Інженери багатьох європейських компаній та інститутів в пошуку більш «еластичного» матеріалу для виробництва люків і дощоприймачів зупинили свій вибір на високоміцному чавуні з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7 перш за все не через високі міцнісно-механічні властивості, а через високий коефіцієнта відносного подовження , що забезпечує для таких виробів амортизацію. Висока «еластичність» високоміцного чавуну досягається внаслідок складного технологічного процесу шляхом включення кулястого графіту в сплав під впливом модифікатора магнію.

Амортизуюча функція не тільки забезпечує надійну і довгострокову експлуатацію люків і дощоприймачів серії «EUROPA», а й грає дуже важливу роль для забезпечення безпеки руху.

3. Антивандальний захист. У конструкціях люків і дощоприймачів серії «EUROPA» в якості надійного антивандального захисту передбачено шарнірне з'єднання кришки (решітки) та корпусу. При відкритті, кришка люка або решітка дощоприймача не знімається! Кришка люка або решітка дощоприймача серії «EUROPA» відкривається на 120 градусів для інспекції колодязя. При відкритті на 90 градусів - передбачена автоматична блокування кришки або решітки в вертикальному положенні. Блокування кришки або решітки в вертикальному положенні - важлива функція захисту від самовільного закриття з метою забезпечення безпеки праці.

Багато виробників України і Росії та інших країн СНД з метою захисту від крадіжок намагаються встановити на вироблені ними люки або дощоприймачі шарнірне з'єднання ( «люки на петлі»), при цьому забуваючи про блокування кришки або решітки у відкритому положенні. Такі люки або дощоприймачі несуть величезну небезпеку для робітників, які інспектують колодязі, на які встановлені ці вироби. Шарнірне з'єднання люків і дощоприймачів KASI серії «EUROPA» функціональне, ергономічне і дуже надійне. Його неможливо зруйнувати за допомогою підручних засобів і інструментів (лома, кувалди і т.д.), так як кришки, решітки та корпуси відливаються із надміцного матеріалу - високоміцного чавуну з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7. Нова антивандальна серія люків і дощоприймачів KAS серії «EUROPA» передбачає також варіант виконання, при якому кришку люка чи решітку дощоприймача при відкритті на 90 градусів можна зняти з корпусу. В такому випадку антивандальний захист може виконувати додатковий запірний механізм з нержавіючої сталі.

4. Захист від несанкціонованого доступу в колодязь. З метою захисту від несанкціонованого доступу в колодязь в конструкціях люків і дощоприймачів серії «EUROPA» передбачена можливість установки додаткового запірного пристрою з нержавіючої сталі. До уваги замовника пропонується кілька серійних варіантів виготовлення додаткового запірного пристрою. За бажанням замовника такий додатковий запірний пристрій також може бути виготовлено індивідуально під нестандартний ключ.

5. Захист від вибивання кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля - ще одна з найважливіших функцій люків і дощоприймачів для забезпечення безпеки дорожнього руху. Інженери компанії KASI з метою захисту від вибивання кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля розробили спеціальний трьохточковий пружинний запірний пристрій. Це супернадійний механізм, який представляє собою систему монолітно відлитих з кришкою (гратами) і корпусом додаткових елементів. У місці шарнірного з'єднання кришка (решітка) в закритому положенні щільно притискається до корпусу, виключаючи механічний контакт тіла кришки (решітки) з пальцем шарніра і тілом корпусу, тим самим запобігаючи биттю контактних поверхонь і «металевому шуму». У протилежному ж від шарнірного з'єднання місці - пружинний запірний механізм, що захищає від довільного відкриття кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля.

Трьохточковий пружинний запірний пристрій (ТПЗП) передбачено в конструкціях всіх типів люків і дощоприймачів KASI серії «EUROPA», виготовлених з високоміцного чавуну ВЧШГ500-7. Використання ж звичайного сірого чавуну для виробництва люків і дощоприймачів через «крихкість і твердість» матеріалу геть виключає в конструкціях таких виробів аналогічні механізми. Даний ТПЗП запатентовано і належить компанії KASI.

Надійний захист від вибивання кришок люків і решіток дощоприймачів з корпусів під колесами автотранспорту - гарантія безпеки дорожнього руху.

6. Безшумність при наїзді автомобіля. Всі люки та дощоприймачі KASI серії «EUROPA» обладнані еластичною EPDM або PUR -прокладкою, що виключає прямий контакт посадочних поверхонь, що і гарантовано забезпечує повну безшумність при наїзді автомобіля. Крім цього еластична EPDM чи PUR -прокладка також грає важливу роль в забезпеченні амортизуючої функції люка або дощоприймача і значно «пом'якшує» роботу трьохточкового пружинного запірного пристрою. Люки та дощоприймачі класів навантажень В125 (15 тон) і С250 (25 тон) обладнані горизонтальною еластичною PUR прокладкою в корпусі виробу, а люки та дощоприймачі класів навантажень D400 (40 тонн) і Е600 (60 тонн) - «Г» -подібною еластичною прокладкою, яка вмонтована безпосередньо в кришку або решітку.

Матеріал еластичної прокладки EPDM чи PUR стійкий до високих і низьких температурних режимів в умовах постійних високих динамічних навантажень, а також до різних хімічних впливів солей, масел, кислот і т.д. Гарантований термін служби таких еластичних прокладок до першої заміни - не менше 5 років. 

7. Матеріали додаткових запірних пристроїв. Всі додаткові запірні пристрої, а також пальці шарнірних з'єднань в люках і дощоприймачах серії «EUROPA» виготовляються тільки з нержавіючої сталі з вмістом хрому не менш 13%. В Україні та інших країнах СНД багато вітчизняних виробників люків і дощоприймачів для запірних пристроїв використовують звичайний «чорний» метал або ж, у кращому випадку, оцинковану сталь. Це велика помилка, тому що люки та дощоприймачі постійно експлуатуються в умовах особливо агресивного середовища. Запірні пристрої або ж окремі елементи запірних пристроїв, виготовлені з «чорної» або оцинкованої сталі зазвичай не «проживають» і року.

8. Запас міцності. Згідно європейського стандарту EN124 всі люки та дощоприймачі повинні мати запас міцності вище нормативного не менше ніж на 20%. Інженери компанії KASI при розробці люків і дощоприймачів серії «EUROPA» для України та інших країн СНД щодо запасу міцності керувалися саме технічними вимогами європейського стандарту EN124. Саме тому всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» мають запас міцності на 20-30%, що вище технічних вимог державного стандарту ДСТУ Б В.2.5-26:2005 (ГОСТ 3634-99). Так, наприклад, люк каналізаційний важкий класу С250 (25 тонн) «KCU71P EUROPA» має реальний запас міцності до 33 тонн, а люк важкий магістральний класу D400 (40 тонн) «KDU81P EUROPA» - до 50 тонн.

9. Невелика вага виробів. У зв'язку з тим, що всі люки та дощоприймачі KASI серії «EUROPA» виготовляються з такого надміцного матеріалу як ВЧШГ500-7, вага виробів значно знизилась по відношенню до аналогічних виробів, виготовлених із звичайного сірого чавуну марки СЧ20. Люки та дощоприймачі нового покоління від компанії KASI практично в 2 -2,5 рази легші вітчизняних аналогів. Наприклад, люк каналізаційний важкий класу С250 (25 тонн) «KCU71P EUROPA» важить всього лише 51,5 кг, а його вітчизняний аналог - не менше 115 кг, люк важкий магістральний класу D400 (40 тонн) «KDU81P EUROPA» має вагу 58 кг , а його вітчизняний аналог - не менше 140 кг. Така невелика вага люків і дощоприймачів серії «EUROPA» значно полегшує працю при монтажі, а також істотно знижує витрати на транспортування.

10. Технологія виробництва. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» компанія KASI виробляє на найновішому і ультрасучасному ливарному заводі в Європі, на повністю автоматичній німецько-японській лінії HEINRICH WAGNER SINTO, що гарантовано забезпечує стабільний і високий рівень якості продукції, що виробляється.

За одну робочу зміну (8 годин) виробляється більш ніж 2000 люків і дощоприймачів. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва в умовах ультрасучасної лабораторії. Система менеджменту якості сертифікована відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2009.

11. Сертифікація продукції. Гарантія. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» сертифіковані в Україні, Росії і в Євросоюзі, повністю відповідають усім технічним вимогам державного стандарту ДСТУ Б В.2.5-26:2005 (ГОСТ 3634-99) і європейських стандартів EN124. Гарантійний термін експлуатації люків і дощоприймачів серії «EUROPA» - 5 років.

12. Сучасний дизайн. Можливість розміщення логотипу замовника. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» мають приємний сучасний дизайн, а також можливість розміщення логотипу. За бажанням замовника на люки серії «EUROPA» може бути нанесений логотип будь-якої складності (герб міста, логотип компанії, логотип котеджного селища, логотип торгового центру і т.д.). Мінімальна партія люків з логотипом замовника - 100 штук.

Відтепер люки та дощоприймачі нової серії «EUROPA» не тільки успішно вирішать численні традиційні проблеми, а й стануть гідною прикрасою вулиць Вашого міста.