logo-pdf Завантажити каталог

ПРО ЛЮКИ ТА ДОЩОПРИЙМАЧІ З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ

by Admin 19.11.2017
568 перегляд(ів)

Чеська компанія KASI представляє Вашій увазі антивандальні люки і круглі дощоприймачі серії «EUROPA» з плаваючими (самонівелюючими) корпусами - які виключають можливість просідання конструкції нижче рівня дорожнього покриття. Нове покоління люків і круглих дощоприймачів істотно відрізняється від традиційних фізично і морально застарілих вітчизняних аналогів. По суті своїй для України та інших країн пострадянського простору нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» з плаваючими корпусами є унікальним і революційним рішенням в області будівництва і експлуатації інженерних мереж.


Основні переваги, конструктивні особливості і рішення люків і дощоприймачів серії «EUROPA» описані на сторінці нашого сайту тут. Однак люки та дощоприймачі саме з плаваючими корпусами крім стандартного набору конструктивних рішень для серії «EUROPA» мають ще й свої унікальні особливості і переваги.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛЮКІВ І ДОЩОПРИЙМАЧІВ З ПЛАВАЮЧИМ (САМОНІВЕЛЮЮЧИМ) КОРПУСОМ:

ЗАХИСТ КОЛОДЯЗЯ. Корпуси самонівелюючих люків і дощоприймачів не монтують на опорні кільця каналізаційних колодязів і не мають абсолютно ніяких контактів з залізобетонними конструкціями самих колодязів. Таким чином, під дією постійних навантажень люк або дощоприймач з плаваючим корпусом не робить ніяких механічних впливів безпосередньо на залізобетонні елементи колодязя, що значно подовжує термін експлуатації такого колодязя. Застосування люків або дощоприймачів з плаваючими корпусами дозволяє зменшити питоме навантаження на залізобетонну конструкцію колодязя на 50%, тобто конструкція колодязя візьме на себе лише 50% навантаження, яка створювалася при використанні звичайного фланцевого корпусу, решта 50% рівномірно перерозподіляться на загальну поверхню дорожнього полотна.


ЛЮКИ І ДОЩОПРИЙМАЧІ З ПЛАВАЮЧИМИ КОРПУСАМИ НЕ «ПРОСІДАЮТЬ». Ще однією важливою перевагою люків і дощоприймачів з плаваючими (самонівелюючими) корпусами є те, що при монтажі сам корпус запресовується в асфальтове покриття. Це дозволяє забезпечити постійно стабільне положення люка або дощоприймача на одній лінії поверхні з дорожнім покриттям. Люки та дощоприймачі з плаваючими корпусами не "просідають» щодо рівня дорожнього полотна. Під впливом навантажень і температурних режимів асфальтове покриття «працює», люки та дощоприймачі з плаваючими корпусами завжди знаходяться на поверхні асфальтового покриття і «живуть разом з асфальтом, а не з залізобетонною конструкцією колодязя». Звідси походить і назва «плаваючих люків і дощоприймачів».


ЗРУЧНИЙ МОНТАЖ. Важливою перевагою люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами є також легкість, простота і швидкість монтажу. Більш детально про монтаж люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами - ТУТ.

БЕЗПЕКА. Найважливішим критерієм конструктиву люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами серії «EUROPA» є забезпечення максимальної безпеки для всіх учасників дорожнього руху, тому що

БЕЗПЕКА – НАЙГОЛОВНІША ЗАПОРУКА ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ!

Більш докладно про технічні особливості і конструктивних переваги люків і дощоприймачів серії «EUROPA», що забезпечують високий рівень безпеки ТУТ.

МОЖЛИВІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ ЛОГОТИПУ ЗАМОВНИКА. Люки з плаваючими корпусами серії «EUROPA» мають можливість розміщення логотипу замовника. Більш докладно про логотипах на люках - ТУТ.

ЛЮКИ ТА ДОЩОПРИЙМАЧІ СЕРІЇ «EUROPA» З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ ДЛЯ - ЦЕ ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ І НАДІЙНОЇ, ДОВГОСТРОКОВОЇ І БЕЗПРОБЛЕМНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ!!!