Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, порахуйте 8 + 9.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Технологія монтажу люка з самонівелюючим корпусом

Відеосюжет про монтаж люка з самонівелюючим корпусом

Першим кроком є монтаж залізобетонного опорного кільця (КО). Основне призначення опорного кільця КО – перерозподіл питомого навантаження з метою захисту опорної плити перекриття від руйнування. За рахунок конструкції опорного кільця питоме навантаження на плиту перекриття зменшується не менше чим в 10 разів. Ні в якому разі не можна встановлювати корпус люка безпосередньо на плиту перекриття або замість опорного кільця підкладати «четвертинки» опорних кілець, цеглу або куски старого асфальту! Не можна використовувати саморобні опірні кільця, а лише сертифіковані, виготовленні з дотриманням всіх технологічних умов в заводських умовах. Потрібно пам'ятати, що опорне кільце КО для забезпечення безпеки руху відіграє не менш важливу роль, чим сам люк.

Опорне кільце КО встановлюється безпосередньо на опорну плиту колодязя. Для того, щоб виставити опорне кільце на необхідну висоту, можна використовувати куски старої керамічної плитки або щебінь. Іноді для «набору» необхідної висоти використовують два і більше опорних кільця. Компанія KASI виготовляє опорні кільця з висотою 40мм, 60мм, 80мм, 100мм та 120мм. При монтажі люка з самонівелюючим корпусом опорне кільце слід виставляти по висоті так, щоб від верхньої поверхні опорного кільця до поверхні асфальтового покриття залишалася б вільна висота для монтажу корпуса люка не більше 130 мм і не менше 100мм. Опорне кільце при монтажі люка з самонівелюючим корпусом відіграє надзвичайно важливу адаптаційну функцію. Нижня частина самонівелюючого корпуса при монтажі повинна опуститись в отвір опорного кільця не менше ніж на 20 мм!

Після того, як опорне кільце КО виставлене на необхідну висоту, встановлюємо внутрішню надувну опалубку та зовнішню металічну опалубку. В якості внутрішньої надувної опалубки зазвичай можна використовувати звичайну резинову автомобільну камеру розміром R14. Часто при заміні старого люка на новий зовнішня металева опалубка не потрібна взагалі, так як функцію зовнішньої опалубки бере на себе асфальтове покриття навколо горловини колодязя.

Після встановлення опалубки утворена порожнина між опорною плитою та опорним кільцем заливається спеціальним швидкотвердіючим монтажним розчином IZOLSAN так, щоб нижній край опорного кільця занурився в стовб розчину не менше ніж на 20 мм. Завдяки високій текучості монтажного розчину та високій морозостійкості забезпечується надійна монолітна конструкція без повітряних порожнин та раковин, яка всього через 30 хвилин після монтажу здатна витримувати навантаження не менше 220 тон. Детальніше про монтажний розчин IZOLSAN – на сторінці «Монтажні матеріали»

Вже через 3 хвилини монтажний розчин повністю затвердіває, після чого можна знімати опалубку

Другим кроком є безпосередній монтаж люка з самонівелюючим корпусом. Після монтажу опорного кільця вся поверхня навколо горловини колодязя змащується бітумом та встановлюється внутрішня металева опалубка.

Утворена порожнина навколо внутрішньої металевої опалубки асфальтується.

Відразу після асфальтування знімається металева опалубка.

В утворений отвір вставляється люк з самонівелюючим корпусом та з допомогою вібромашини запресовується в свіже асфальтове покриття до тих пір, поки верхня поверхня люка не порівняється з поверхнею асфальтового покриття.

Люки з самонівелюючим корпусом – ідеальне рішення при заміні старих люків на нові!