Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, додайте 9 й 7.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Люки з логотипом замовника

За бажанням замовника компанія KASI може виготовити люки з логотипом замовника – гербом міста або іншою символікою, логотипом фірми, будь-яким рекламним надписом тощо. Для початку замовнику потрібно лише надати електронну версію ескізу бажаного логотипу чи надпису. Інженери нашої компанії в найкоротші терміни спроектують майбутній виріб та запропонують замовнику фотовізуалізацію. Після затвердження фотовізуалізації на протязі одного місяця буде виготовлене технологічне оснащення та перша партія люків з логотипом.

Мінімальна партія люків з логотипом замовника – 100 одиниць. Вартість виготовлення логотипу на загальну ціну люків не впливає, замовнику потрібно лише один раз оплатити виготовлення технологічного оснащення, розрахунок на яке проводиться індивідуально в кожному окремому випадку. Технологічне оснащення (модельна вставка) після оплати являється власністю замовника. Модельні вставки компанія KASI виготовляє на ультрасучасних 3D і 5D універсальних фрезерних центрах з програмним управлінням, що забезпечує найвищий рівень якості фрезерування в найкоротші терміни. При замовленні не менше ніж 200 люків – виготовлення модельної вставки логотипу безоплатне. Конструкції абсолютно всіх люків серії EUROPA дозволяють використовувати одну і ту ж модельну вставку логотипа замовника, що дає замовнику право замовляти люки будь-яких класів навантаження в будь-якій кількості. Гарантована кількість виготовлених люків з використанням однієї модельної вставки – 120 000 шт.

Нижче наводимо приклади затверджених фотовізуалізацій люків з логотипами замовника, які в даний час находяться на стадії виготовлення та поставок для замовників: