Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Що є сумою 3 і 9?

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Запірна арматура класу "ЛЮКС" гарантія 10 років!

2016-03-10 09:16

Вашій увазі пропонуємо запірну арматуру в асортименті виробництва польської компанії «JAFAR». В основі створення нового покоління запірно-регулюючої арматури найвищого європейського рівня якості лежить об'єднання найкращих технічних характеристик всіх Європейських виробників. У червні 2013 року польська компанія JAFAR ввела в експлуатацію новий ультрасучасний ливарний завод з повністю автоматизованою німецько-японською лінією HEINRICH WAGNER SINTO (HWS), яка дозволяє проводити за одну робочу зміну більш ніж 150 тонн точного високоякісного литва. Компанія «JAFAR» має більш ніж 30-річний досвід виробництва високоякісної запірної арматури для країн «старої Європи», що пройшла практичне удосконалення в таких країнах як Німеччина, Швейцарія, Англія, Данія, Швеція, Норвегія і багато інших. Спеціально для ринку України, Росії та інших країн колишнього пострадянського простору було розроблено цілий ряд виробів запірно- регулюючої арматури в повній відповідності технічним вимогам чинних державних стандартів.

Вашій увазі пропонуємо: засувки чавунні з гумованим клином, крани чавунні муфтові з гумованим клином, засувки поворотні «Батерфляй», клапана зворотні поворотні, клапана зворотні мембранні, клапана зворотні міжфланцеві, фільтри сітчасті муфтові, фільтри сітчасті фланцеві, гідранти пожежні, різне додаткове устаткування.

Турбота про якість виготовленої продукції має вирішальне значення на всіх етапах виробництва. Абсолютно всі вироби запірно-регулюючої арматури (а не вибірково!) Проходять випробування на спеціальних стендах, що і гарантує 100% бездоганність нашої продукції. Система менеджменту якості на всіх підприємствах концерну сертифікована згідно з міжнародним стандартом ISO9001:2008.

На підприємстві «JAFAR» введена особлива система управління якістю, яка підтверджується сертифікатом з правом маркування продукції знаком «CE». Вся продукція сертифікована в Євросоюзі, Росії та Україні.

Запірно-регулююча арматура спільного виробництва «JAFAR» - продукція класу «ЛЮКС», продукція найвищого рівня якості, яка здатна забезпечити надійну, довгострокову і безпроблемну експлуатацію.

Вся запірно-регулююча арматура виготовдяється під торговою маркою «JAFAR». Офіційним дилером компанії «JAFAR» на території України є компанія ТОВ «JAFAR-Україна» на базі якого створено офіційний сервісний центр продукції польської компанії.

Детальна технічна інформація – тут.

Назад