Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, додайте 2 й 6.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Нові люки і дощопримачі з плаваючим корпусом

2014-03-16 00:00

ПРО ЛЮКИ ТА ДОЩОПРИЙМАЧІ З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ

Чеська компанія KASI представляє Вашій увазі антивандальні люки та круглі дощоприймачі серії «EUROPA» з плаваючими (самонівелюючими) корпусами. Нове покоління люків і круглих дощоприймачів істотно відрізняється від традиційних фізично і морально застарілих вітчизняних аналогів. По суті своїй для Росії та інших країн пострадянського простору нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» з плаваючими корпусами є унікальним і революційним рішенням в галузі будівництва та експлуатації інженерних мереж.

Основні переваги, конструктивні особливості та рішення люків і дощоприймачів серії «EUROPA» описані на сторінці нашого сайту - тут. Однак люки та дощоприймачі саме з плаваючими корпусами крім стандартного набору конструктивних рішень для серії «EUROPA» мають ще й свої унікальні особливості та переваги.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛЮКІВ І ДОЩОПРИЙМАЧІВ З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ

ЗАХИСТ КОЛОДЯЗЯ. Головне конструктивне рішення люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами полягає безпосередньо в конструкції самого корпусу. Корпуси таких люків і дощоприймачів не монтуються на опорні кільця каналізаційних колодязів і не мають абсолютно ніяких контактів із залізобетонними конструкціями самих колодязів. Таким чином, під дією постійних навантажень люк або дощоприймач з плаваючим корпусом не робить ніяких механічних впливів безпосередньо на залізобетонні елементи колодязя, що значно продовжує термін експлуатації такого колодязя.

Застосування люків або дощоприймачів з плаваючими корпусами дозволяє зменшити питоме навантаження на залізобетонну конструкцію колодязя на 50%, тобто конструкція колодязя візьме на себе лише 50% навантаження, яке виникало при використанні звичайного фланцевого корпусу, інші 50% - рівномірно перерозподіляться на загальну поверхню дорожнього полотна.

ЛЮКИ І ДОЩОПРИЙМАЧІ З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ НЕ «ПРОСІДАЮТЬ». Ще однією важливою перевагою люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами є те, що при монтажі сам корпус запресовується в асфальтове покриття. Це дозволяє забезпечити постійно стабільне положення люка або дощоприймача на одній лінії поверхні з дорожнім покриттям. Люки і дощоприймачі з плаваючими корпусами не «просідають» щодо рівня дорожнього полотна. Під впливом навантажень і температурних режимів асфальтове покриття «працює», люки та дощоприймачі з плаваючими корпусами завжди знаходяться на поверхні асфальтового покриття і «живуть разом з асфальтом, а не із залізобетонною конструкцією колодязя». Звідси походить і назва «плаваючих люків і дощоприймачів».

ЗРУЧНИЙ МОНТАЖ. Важливою перевагою люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами є також легкість, простота і швидкість монтажу. Більш докладно про монтаж люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами - тут.

БЕЗПЕКА. Найважливішим критерієм конструктиву люків і дощоприймачів з плаваючими корпусами серії «EUROPA» є забезпечення максимальної БЕЗПЕКИ для всіх учасників дорожнього руху бо

БЕЗПЕКА - ГОЛОВНА ЗАПОРУКА ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ!

Більш докладно про технічні особливості і конструктивні переваги люків і дощоприймачів серії «EUROPA», що забезпечують високий рівень безпеки - тут.

МОЖЛИВІСТЬ РОЗМІЩЕННЯ ЛОГОТИПІВ ЗАМОВНИКА. Люки з плаваючими корпусами серії «EUROPA» мають можливість розміщення логотипу замовника. Більш докладно про логотипи на люках - тут.

ЛЮКИ І ДОЩОПРИЙМАЧІ СЕРІЇ «EUROPA» З ПЛАВАЮЧИМ КОРПУСОМ - ЦЕ ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ І НАДІЙНОСТІ, ДОВГОСТРОКОВОЇ І БЕЗПРОБЛЕМНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІ!

Назад