Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, додайте 8 й 9.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

НОВА СЕРІЯ ЛЮКІВ І ДОЩОПРИЙМАЧІВ «EUROPA»

2011-11-29 12:27

Чеський концерн KASI пропонує Вашій увазі нову серію антивандальних каналізаційних люків і дощоприймачів «EUROPA» для захисту оглядових колодязів інженерних мереж. Нове покоління люків і дощоприймачів істотно відрізняється від традиційних фізично і морально застарілих вітчизняних аналогів. По суті своїй для України, Росії та інших країн пострадянського простору нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» є унікальним і революційним рішенням у галузі будівництва та експлуатації інженерних мереж. Найважливішим критерієм конструктиву таких виробів є забезпечення максимальної БЕЗПЕКИ для всіх учасників дорожнього руху (у тому числі і для пішоходів) бо

БЕЗПЕКА - ГОЛОВНА ЗАПОРУКА ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ!

Нова серія люків і дощоприймачів «EUROPA» була спеціально розроблена для України, Росії та інших країн СНД не тільки в суворій відповідності технічним вимогам чинних державних стандартів ДСТУ Б В2.5 -26: 2005 (ГОСТ 3634-99 ) і європейських стандартів EN124, але також і з урахуванням всіх національних особливостей і типових проблем експлуатації аналогічних виробів. Основні конструктивні елементи нових люків і дощоприймачів - це кращі технічні ідеї та рішення чеської компанії KASI, які пройшли більш ніж 20 -річне практичне вдосконалення в країнах «старої» Європи: Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Італії, Данії, Норвегії, Швеції і багатьох інших. Багато з технічних конструктивних рішень запатентовані і належать компанії KASI. Люки і дощоприймачі KASI на сьогоднішній день успішно експлуатуються більш ніж в 40 країнах світу. Найважливішими аргументами такої популярності продукції KASI у світі є найвищий рівень БЕЗПЕКИ виробів і стабільно - найвищий рівень якості виробництва. Застосування люків і дощоприймачів серії «EUROPA» дозволить експлуатуючим організаціям не тільки заощадити чималі кошти в процесі експлуатації, але й вирішити безліч насправді дуже болючих питань: уникнути частих випадків крадіжки кришок люків і решіток дощоприймачів, уникнути частих випадків травмування і загибелі дітей і дорослих внаслідок падіння у відкриті колодязі, уникнути частих випадків ДТП в результаті руйнування кришок люків ( решіток дощоприймачів ) або вибивання кришок з корпусів під колесами автомобілів, уникнути зайвого шуму від наїзду автомобілів на люки та дощоприймачі та багатьох інших.

ЛЮКИ І ДОЩОПРИЙМАЧІВ СЕРІЇ «EUROPA» - ЦЕ ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ І НАДІЙНОСТІ, ДОВГОСТРОКОВОЇ І БЕЗПРОБЛЕМНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ!

Основні переваги нової серії люків і дощоприймачів «EUROPA»

1. Надміцний матеріал. Всі без винятку кришки, решітки, корпуси люків і дощоприймачів серії «EUROPA» виготовляються з високоміцного чавуну з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7. Цей надміцний матеріал дозволяє передбачити в конструкціях люків і дощоприймачів надійні запірні пристрої та інші допоміжні механізми, що представляють собою монолітно відлиті елементи з кришкою або корпусом люка. В Україні, Росії та інших країнах СНД для виробництва люків і дощоприймачів традиційно застосовується звичайний сірий чавун, в кращому випадку марки СЧ20. При використанні ж звичайного сірого чавуну СЧ20 практично неможливо встановити в конструкцію, наприклад, шарнірне з'єднання кришки і корпусу, оскільки через високу крихкість самого матеріалу таке шарнірне з'єднання дуже швидко може бути зруйноване навіть при найменшому механічному впливі (наприклад, ударі кувалдою «мисливцями за металом »). Межа міцності на розрив сірого чавуну СЧ20 - не більше 200мПа, а високоміцного чавуну ВЧШГ500-7 - не менше 500мПа.

Високоміцний чавун з кулястим графітом ВЧШГ500-7 в 2,5 рази міцніший звичайного сірого чавуну СЧ20.

2. Амортизуюча функція. Крім високих характеристик міцності такий матеріал як ВЧШГ500-7 також має дуже високу «еластичність» металу, що разом з особливою конструкцією ребер жорсткості кришок і решіток забезпечує дуже важливу амортизуючу функцію люків і дощоприймачів. Кришки люків і решітки дощоприймачів серії «EUROPA» «працюють» під колесом автомобіля, «плавно гасять» потужні імпульсні удари динамічного характеру, що виникають у певний момент при спрацьовуванні амортизатора автомобіля. Коефіцієнт відносного подовження високоміцного чавуну - 7%, а сірого чавуну - не більше 0,5%. Люки і дощоприймачі, виготовлені із звичайного сірого чавуну СЧ20, не здатні амортизувати імпульсні навантаження динамічного характеру, так як сірий чавун є досить таки «жорстким» матеріалом. Дуже часто люки та дощоприймачі, виготовлені з сірого чавуну СЧ20 навіть при нормативних навантаженнях руйнуються під колесом автомобіля під час імпульсних динамічних ударів, створюючи тим самим небезпечну ситуацію для учасників дорожнього руху.

Високоміцний чавун Сірий чавун

У країнах Євросоюзу високоміцний чавун з кулястим графітом для виробництва люків і дощоприймачів почали використовувати вже більше 20 років тому. Інженери багатьох європейських компаній та інститутів в пошуку більш «еластичного» матеріалу для виробництва люків і дощоприймачів зупинили свій вибір на високоміцному чавуні з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7 насамперед не через високі міцнісні механічні властивості, а через високий коефіцієнт відносного подовження, який забезпечує для таких виробів амортизуючу функцію. Висока «еластичність» високоміцного чавуну досягається внаслідок складного технологічного процесу шляхом включення кулястого графіту під впливом модифікатора магнію.
Амортизуюча функція не тільки забезпечує надійну і довгострокову експлуатацію люків і дощоприймачів серії «EUROPA», але і відіграє дуже важливу роль для забезпечення безпеки руху.

3. Антивандальний захист. У конструкціях люків і дощоприймачів серії «EUROPA» в якості надійного антивандального захисту передбачено шарнірне з'єднання кришки (решітки) та корпусу. При відкритті кришка люка чи решітка дощоприймача не знімається! Кришка люка чи решітка дощоприймача серії «EUROPA» відкривається на 120 градусів для інспекції колодязя. При відкритті на 90 градусів - передбачене автоматичне блокування кришки або решітки у вертикальному положенні. Блокування кришки або решітки у вертикальному положенні - найважливіша функція захисту від самовільного закриття з метою забезпечення безпеки праці.

Багато виробників України, Росії та інших країн СНД з метою захисту від крадіжок намагаються встановити на вироблені ними люки або дощоприймачі шарнірне з'єднання («люки на петлі»), при цьому забуваючи про блокування кришки або решітки у відкритому положенні. Такі люки або дощоприймачі несуть величезну небезпеку для робітників, що інспектують колодязі, на які встановлено ці вироби. Шарнірне з'єднання люків і дощоприймачів серії «EUROPA» функціональне, ергономічне і дуже надійне. Його неможливо зруйнувати за допомогою підручних засобів і інструментів (лома, кувалди і т.д.), так як кришки, решітки та корпуси відливаються із надміцного матеріалу - високоміцного чавуну з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7. Нова антивандальна серія люків і дощоприймачів «EUROPA» передбачає також варіант виконання, при якому кришку люка чи решітку дощоприймача при відкритті на 90 градусів можна зняти з корпусу. У такому випадку антивандальний захист може виконувати додатковий запірний механізм з нержавіючої сталі.

4. Захист від несанкціонованого доступу в колодязь. З метою захисту від несанкціонованого доступу в колодязь в конструкціях люків і дощоприймачів серії «EUROPA» передбачена можливість установки додаткового запірного пристрою з нержавіючої сталі. До уваги замовника пропонується кілька серійних варіантів виготовлення додаткового запірного пристрою. За бажанням замовника такий додатковий запірний пристрій також може бути виготовлений індивідуально під нестандартний ключ.

5. Захист від вибивання кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля - ще одна із найважливіших функцій люків і дощоприймачів для забезпечення безпеки дорожнього руху. Інженери компанії KASI з метою захисту від вибивання кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля розробили спеціальний триточковий пружинний запірний пристрій. Це супернадійний механізм, що представляє собою систему монолітно відлитих з кришкою (решіткою) і корпусом додаткових елементів. У місці шарнірного з'єднання кришка (решітка) в закритому положенні щільно притискається до корпусу, виключаючи механічний контакт тіла кришки (решітки) з пальцем шарніра і тілом корпусу, тим самим запобігаючи биттю контактних поверхонь і «металевий шум». У протилежному ж від шарнірного з'єднання місці - пружинний запірний механізм, що захищає від довільного відкриття кришки (решітки) з корпусу під колесом автомобіля.

Триточковий пружинний запірний пристрій передбачений в конструкціях всіх типів люків і дощоприймачів серії «EUROPA», виготовлених з високоміцного чавуну ВЧШГ500-7. Використання ж звичайного сірого чавуну для виробництва люків і дощоприймачів через «крихкість і жорсткість» матеріалу геть виключає в конструкціях таких виробів аналогічні механізми. Даний триточковий пружинний запірний пристрій запатентовано і належить компанії KASI.
Надійний захист від вибивання кришок люків і решіток дощоприймачів з корпусів під колесами автотранспорту - гарантія безпеки дорожнього руху.

6. Безшумність при наїзді автомобіля. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» обладнані еластичною EPDM-прокладкою, що виключає прямий контакт посадочних поверхонь, що гарантовано забезпечує повну безшумність при наїзді автомобіля. Крім цього еластична EPDM-прокладка також відіграє важливу роль у забезпеченні амортизуючої функції люка або дощоприймача і значно «пом'якшує» роботу триточкового пружинного запірного пристрою. Люки і дощоприймачі класів навантажень В125 (15 тонн) і С250 (25 тонн) обладнані горизонтальною еластичною прокладкою, запресованою в корпус, а люки та дощоприймачі класів навантажень D400 (40 тонн) і Е600 (60 тонн) - «Г»-подібною еластичною прокладкою, вмонтованою безпосередньо в кришку або решітку.

Матеріал еластичної прокладки EPDM стійкий до високих і низьких температурних режимів в умовах постійних високих динамічних навантажень, а також до різних хімічних впливів солей, масел, кислот і т.д. Гарантований термін служби таких еластичних прокладок до першої заміни - не менше 5 років. Еластичну прокладку в разі необхідності можна замінити на протязі 2-3 хвилин за допомогою стандартних слюсарних інструментів.

7. Матеріали додаткових запірних пристроїв. Всі додаткові запірні пристрої, а також пальці шарнірних з'єднань в люках і дощоприймачах серії «EUROPA» виготовляються тільки з нержавіючої сталі з вмістом хрому не менше 13%. В Україні, Росії та інших країнах СНД багато вітчизняних виробників люків і дощоприймачів для запірних пристроїв використовують звичайний «чорний» метал або ж, у кращому випадку, оцинковану сталь. Це велика помилка, тому що люки та дощоприймачі постійно експлуатуються в умовах особливо агресивного середовища. Запірні пристрої або ж окремі елементи запірних пристроїв, виготовлені з «чорної» або оцинкованої сталі зазвичай не «проживають» і року.

8. Запас міцності. Згідно європейського стандарту EN124 всі люки та дощоприймачі повинні мати запас міцності вище нормативного не менш ніж на 20%. Інженери компанії KASI при розробці люків і дощоприймачів серії «EUROPA» для України, Росії та інших країн СНД щодо запасу міцності керувалися саме технічними вимогами європейського стандарту EN124. Саме тому всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» мають запас міцності на 20-30% вище технічних вимог державного стандарту ГОСТ3634-99 (ДСТУ Б В.2.5-26:2005). Так, наприклад, люк каналізаційний важкий класу С250 (25 тонн) «KCU71P EUROPA» має реальний запас міцності 33-34 тонни, а люк важкий магістральний класу D400 (40 тонн) «KDU81P EUROPA» - 50-52 тонни.

9. Невелика вага виробів. У зв'язку з тим, що всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» виготовляються з такого надміцного матеріалу як ВЧШГ500-7, вага виробів значно знизилася по відношенню до аналогічних виробів, виготовлених із звичайного сірого чавуну марки СЧ20. Люки і дощоприймачі нового покоління від компанії KASI практично в 2 -2,5 рази легші вітчизняних аналогів. Наприклад, люк каналізаційний важкий класу С250 (25 тонн) «KCU71P EUROPA» важить всього лише 51,5 кг, а його вітчизняний аналог - не менше 115 кг, люк важкий магістральний класу D400 (40 тонн) «KDU81P EUROPA» має вагу 58 кг, а його вітчизняний аналог - не менше 140 кг. Така невелика вага люків і дощоприймачів серії «EUROPA» значно полегшує працю при монтажі, а також істотно знижує витрати на транспортування.

10. Технологія виробництва. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» компанія KASI виробляє на найновішому і ультрасучасному ливарному заводі в Європі, на повністю автоматичній німецько-японській лінії HEINRICH WAGNER SINTO, що гарантовано забезпечує стабільний і високий рівень якості виробленої продукції.

За одну робочу зміну (8 годин) виготовляється більш ніж 2000 люків і дощоприймачів. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва в умовах ультрасучасної лабораторії. Система менеджменту якості сертифікована згідно з міжнародним стандартом ISO 9001:2009.

11. Сертифікація продукції. Гарантія. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» сертифіковані в Україні, Росії та в Євросоюзі, повністю відповідають усім технічним вимогам державних стандартів ГОСТ3634-99 (ДСТУ Б В.2.5-26: 2005) і європейських стандартів EN124.
Гарантійний термін експлуатації люків і дощоприймачів серії «EUROPA» - 5 років.

12. Сучасний дизайн. Можливість розміщення логотипу замовника. Всі люки та дощоприймачі серії «EUROPA» мають приємний сучасний дизайн, а також можливість розміщення логотипу. За бажанням замовника на люки серії «EUROPA» може бути нанесений логотип будь-якої складності (герб міста, логотип компанії, логотип котеджного селища, логотип торгового центру і т.д.). Мінімальна партія люків з логотипом замовника - 100 штук.

Відтепер люки та дощоприймачі нової серії «EUROPA» не тільки успішно вирішать численні традиційні проблеми, але й стануть гідною прикрасою вулиць Вашого міста.

Назад