Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, додайте 4 й 5.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

2016-05-25 09:16

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

IFAT Entsorga 2016

30.05.2016 – 03.06.2016

Messe München

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці в галузі будівництва і експлуатації інженерних мереж IFAT Entsorga 2016, яка відбудеться в Мюнхені (Німеччина) в період з 30 травня по 3 червня 2016 року.

Запрошуємо Вас відвідати стенд нашої компанії В5.345 (http://exhibitors.ifat.de/de/aussteller-warengruppen/aussteller/aussteller-details-link/knr/1-2RGWEK/action/detail/controller/Exhibitors) і оцінити всі переваги нашої продукції.

Виставка IFAT веде свою історію з 1966 року. Основна тематика виставки - Водообробка, утилізація відходів і очищення стічних вод - особливо актуальна в наші дні, що і пояснює незмінний успіх і масштабність IFAT. В 2012 році число учасників досягло 2939 з 54 країн світу, які зайняли всі виставкові павільйони загальною площею 215000 кв.м. ще за п'ять місяців до відкриття виставки. До закриття виставка IFAT ENTSORGA 2012 встановила також новий рекорд - виставку відвідали близько 125 000 спеціалістів з 180 країн світу. З року в рік діапазон представленої на виставці продукції, послуг і технологій стрімко розширюється. Більш детально про виставку IFAT Entsorga - на сайті: www.ifat.de.

На виставці IFAT Entsorga 2016 Мюнхені наша компанія буде представляти новітні розробки для будівництва та експлуатації інженерних мереж. Основні аспекти будуть зосереджені в таких напрямках як:

  • БЕЗПЕКА - основний критерій конструктиву нової серії антивандальних люків і дощоприймачів серії «EUROPA» від компанії KASI.
  • ЕФЕКТИВНІСТЬ - основний принцип комплексних рішень при будівництві систем зливоприймальних колодязів «EUROSTANDART.
  • НАДІЙНІСТЬ - 5 років гарантії на продукцію виробництва KASI.
  • ПРОСТОТА МОНТАЖУ - скоби опорні (ходові) «EUROSTANDART» легко монтуються, ергономічні, безпечні.
  • МІЦНІСТЬ і довговічність - забезпечують сучасні швидкотверднучі сухі суміші «ISOLSAN» для ремонту, монтажу і санації від чеської компанії KASI.
  • ЕКОЛОГІЧНА Безпека- найголовніший завдаток охорони навколишнього середовища при будівництві сучасних герметичних колодязів «EUROSTANDART».

Назад