Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Що є сумою 8 і 1?

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Колодязі зливової каналізації «EUROSTANDART»

2014-03-15 14:54

Вашій увазі пропонуємо комплексні рішення для будівництва зливоприймальних колодязів «EUROSTANDART» точкового водовідведення атмосферних стічних вод з міських вулиць, магістральних доріг, парків, автостоянок, територій котеджних містечок, інших об'єктів комерційного та промислового призначення. У всіх країнах Євросоюзу колодязі зливної каналізації монтують у відповідності c технічними вимогами європейського стандарту EN1917. На протязі багатьох років такі колодязі зливної каналізації пройшли практичне вдосконалення в багатьох країнах «старої Європи» і на сьогоднішній день являють собою надійні та ефективні вузли в системах відводу атмосферних стічних вод. На підставі європейського стандарту EN 1917 в 2009 і 2010 році в Україні були прийняті нові державні стандарти ДСТУ Б.В.2.6-2: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-106: 2010 «Конструкції будинків і споруд. Конструкції бетонні і залізобетонні для колодязів каналізаційних, водопровідних і газових мереж. Технічні умови», які передбачають виробництво і застосування колодязів зливової каналізації «EUROSTANDART» в Україні.

Колодязі зливної каналізації «EUROSTANDART» істотно відрізняються від морально і фізично застарілих вітчизняних аналогічних систем.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗЛИВНИХ КОЛОДЯЗІВ «EUROSTANDART»

1. Герметичність зливних колодязів - не тільки найважливіша складова ефективного захисту від ерозії грунту та руйнування дорожнього полотна, але і гарантія екологічної безпеки. В даний час в Україні для будівництва зливних колодязів найчастіше використовують залізобетонний дощоприймач ЛП1 вагою не менше 600 кг, який без спеціального вантажопідйомного автокрану навіть не встановити. Але велика вага - не єдиний конструктивний мінус застарілого вітчизняного ЛП1. У залізобетонних дощоприймачів ЛП1 відсутні відводи - спеціальні отвори для приєднання труб. Щоб приєднати водовідвідну трубу, монтажникам доводиться самостійно «пробивати» такі отвори в стінці залізобетонного дощоприймача ЛП1, порушуючи при цьому цілісність конструкції даного виробу. При такому вітчизняному підході до будівництва зливоприймальні колодязі про герметичність самого колодязя можна просто забути, не кажучи вже про міцності і довговічності конструкції. Атмосферні стічні води з такого колодязя будуть легко потрапляти в грунт, що в підсумку обов'язково призведе до руйнування дорожнього полотна навколо цього дощоприймача. Елементи бетонні «EUROSTANDART» мають спеціальні відводи різних діаметрів, обладнані інтегрованими еластичними ущільнювачами. Герметичність колодязів «EUROSTANDART» забезпечують також спеціальні стикувальні «замки» бетонних елементів. Для забезпечення герметичності колодязя всі стикувальні поверхні окремих елементів при монтажі повинні обов'язково оброблятися монтажним клеєм або герметиком, стійким до агресивного середовища (висока вологість, низький температурний режим, солі, масла і т. д.).

Немаловажливим є й той факт, що атмосферні стічні води під час руху до зливоприймальних колодязів збирають різні забруднення - технічний пил, мастила, бензопродукти, солі, частинки металу, пестициди, інші добрива і т.д. Лише герметичний зливоприймальний колодязь може захистити від потрапляння всіх цих нечистот в навколишнє середовище і направити ці потоки до очисних споруд.

2. Простота і зручність монтажу. Колодязі зливної каналізації «EUROSTANDART» монтують із окремих бетонних елементів. Асортимент таких бетонних елементів досить широкий, а конструктив настільки продуманий, що монтаж зливоприймальних колодязів «EUROSTANDART» більш схожий на «гру в дитячий конструктор». Елементи бетонні «EUROSTANDART» значно легше вітчизняних аналогів. Монтаж колодязів з таких елементів не вимагає застосування вантажопідйомних автокранів, що істотно знижує вартість монтажних робіт. Крім цього, усі бетонні елементи «EUROSTANDART» мають спеціальні стикувальні «замки», що робить монтаж більш зручним і виключає застосування додаткових бетонних розчинів при монтажі одного елемента на інший. Для монтажу колодязя «EUROSTANDART» знадобиться часу в рази менше, ніж для монтажу традиційного вітчизняного колодязя зливної каналізації, що також значно знизить витрати на монтажні роботи.

3. Великий асортимент елементів бетонних «EUROSTANDART» від компанії KASI дозволяє проектувати і будувати найрізноманітніші зливоприймальні колодязі. Основою зливоприймальногоі колодязя завжди служить такий бетонний елемент як «Днище зливоприймального колодязя».

Компанія KASI виготовляє глухі днища, днища з відводами, днища прохідні. Відводи в днищах можуть бути як з додатковими інтегрованими еластичними ущільнювачами так і без них. Глухі днища виконують функцію пісковловлювачів. Прохідні днища використовуються в разі паралельного з'єднання 2 і більше зливоприймальних колодязів.

Наступним важливим елементом зливоприймального колодязя є «Кільце зливоприймального колодязя». Компанія KASI виготовляє глухі кільця зливоприймальних колодязів, з відводами, з колінами. Відводи в кільцях зливоприймачів можуть бути як з додатковими інтегрованими еластичними ущільнювачами так і без них. Кільця зливоприймальних колодязів також можуть бути перехідними і верхніми. Перехідні кільця зливоприймальних колодязів завжди монтуються в системах зливоприймальних колодязів як проміжні елементи і мають посадочні «замки» як в нижній так і в верхньої посадочній поверхні. Верхні кільця зливоприймальних колодязів мають посадочні «замки» тільки в нижній посадочній поверхні і застосовуються як фінішні елементи колодязів для монтажу опорного кільця і чавунного дощоприймача. Як верхній фінішний елемент зливоприймального колодязя може використовуватися також «Конус зливоприймального колодязя». Глухі кільця зливоприймальніого колодязя виготовляються з різною висотою і служать в основному для набору необхідної висоти (глибини) колодязя.

Основними елементами для монтажу чавунних дощоприймачів є «Опорні адаптаційні кільця». Вони служать для перерозподілу питомого навантаження, а також для захисту верхніх елементів зливоприймальних колодязів від безпосередньої механічної дії чавунних дощоприймачів. У разі необхідності для будівництва закритого прохідного колодязя можна використовувати глуху бетонну крышку.

4. Дощоприймачі серії «EUROPA». Всі без винятку зливоприймальні колодязі «EUROSTANDART» від компанії KASI обладнуються чавунними дощоприймачами серії «EUROPA». Чавунні дощоприймачі серії «EUROPA» виготовляються з високоміцного чавуну з кулястим графітом марки ВЧШГ500-7. Застосування такого надміцного матеріалу дозволило передбачити в конструкціях дощоприймачів надійну антивандальний захист - шарнірне з'єднання корпусу та решітки, а також триточковий пружинний запірний механізм, що запобігає самовільному відкриванню решітки під колесом автомобіля. Крім цього, дощоприймачі серії «EUROPA» обладнані еластичними прокладками EPDM (стійкими до агресивного середовища), що забезпечує безшумність при наїзді автомобіля, а також додаткову амортизуючи функцію. Пропускна здатність чавунних дощоприймачів серії «EUROPA» не дивлячись на відносно невеликі зовнішні габарити (500x500 і 500x300) не нижче ніж пропускна здатність вітчизняних дощоприймачів «ДБ» та «ДМ» з розмірами 400x800. Висока пропускна здатність дощоприймачів серії «EUROPA» пояснюється такими важливими конструктивними рішеннями як наявністю приймальні сифонної чаші (монолітно відлитої з корпусом дощоприймача) і більшим поперечним перерізом решітки дощоприймача. Наприклад, пропускна здатність дощоприймача «KM13P EUROPA» з зовнішніми габаритами 500x500 - близько 180 л/с, а пропускна спроможність вітчизняного «ДБ» з габаритами 400x800 - близько 170 л/с. Великий розмір решітки «ДБ» ще не гарантує високої пропускної здатності, так як площа поперечного перерізу цієї решітки через великі розміри ребер жорсткості досить мала.

Дощоприймачі серії «EUROPA» можуть бути додатково обладнані спеціальними Сміттєзбірними корзинами, що захищають зливоприймальні колодязі від потрапляння грубого сміття. Сміттєзбірні корзини можуть бути глибокими і мілкими залежно від глибини зливоприймального колодязя.

5. Висока якість. Всі бетонні елементи для будівництва зливоприймальних колодязів «EUROSTANDART» компанія KASI виготовляє методом напівсухого вібропресування на спеціальних повністю автоматизованих лініях власного виробництва.

Для виробництва бетонних елементів зливоприймальних колодязів «EUROSTANDART» застосовується високоміцний гідротехнічний бетон марки С35/45 (М500). Дощопріймачі чавунні серії «EUROPA» виготовляються на ультрасучасних повністю автоматизованих німецько-японськоих лініях HEINRICH WAGNER SINTO. Контроль якості відбувається абсолютно на всіх етапах виробничих циклів. Застосування найсучаснішіх та прогресивних технологій виробництва дає можлівість стабільно виготовляти продукцію тільки найвищого рівня якості. Система менеджменту якості на всіх підприємствах концерну KASI сертіфікована згідно з міжнародним стандартом ISO 9001:2009.

 

 
Kolodjazі zlivovoї kanalіzacії

Завантажити pdf

Назад