Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, порахуйте 1 + 5.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Корисна інформація

ЗАПІРНА АРМАТУРА КЛАСУ "ЛЮКС"

Вашій увазі пропонуємо запірну арматуру спільного виробництва компаній KASI (Чехія) та IMP Armature (Словенія).

Колодязі зливової каналізації "EUROSTANDART"

Комплексні рішення для будівництва колодязів зливної каналізації від чеського концерну KASI.

Люки та дощоприймачі серії EUROPA

Нове покоління люків і дощоприймачів істотно відрізняється від традиційних морально і фізично застарілих вітчизняних аналогів.

Класифікація люків

У різних країнах приймалися свої національні стандарти, проте загальносвітова тенденція полягає у виділенні класів люків (з різною можливістю навантаження), а також у зміні форми і розмірів люків відповідно до призначення мережі.

Люки серії BEGU

BEGU – німецька технологія виготовлення люків для каналізаційних, телефонних, електротехнічних, газових та інших інженерних мереж. На сьогоднішній день це найпоширеніша технологія виробництва люків в країнах Євросоюзу.

Про люки з самонівелюючим корпусом

Конструктивні рішення нового покоління люків полягають саме в конструкції корпусу. Такі люки не мають прямого контакту з залізобетонною конструкцією колодязя, що значно подовжує термін експлуатації самого колодязя.

Про люки зв’язку телефонної каналізації нового покоління

Асортимент продукції KASI значно розширяється: інженери компанії у відповідності до діючих технічних вимог державних стандартів України розробили та впровадили у виробництво нову серію антивандальних люків зв’язку серії EUROPA.

Про люки з логотипом замовника

Компанія KASI за бажанням замовника може виготовити люки з будь-яким логотипом - гербом міста, логотипом компанії, рекламним надписом тощо. Відтепер люки на вулицях наших міст можуть бути не такими «сірими та сумними».

Про люки з телескопічним пластиковим адаптером

Останнім часом в повсякденному житті при будівництві інженерних мереж все частіше почали використовувати пластикові системи каналізації – септики та пластикові колодязі. Ідеальним рішенням для закриття та захисту таких колодязів є люки з пластиковим телескопічним адаптером.

Про ковери з самонівелюючим корпусом

Вперше в Україні! Аналогів немає! Пропонуємо Вам нове покоління коверів з самонівелюючим корпусом. Конструкція нових коверів зазнала істотних змін – антивандальний захист, еластична прокладка, регульована монтажна висота та багато іншого.

Про нове покоління дощоприймачів квадратих антивандальних

Компанія KASI пропонує стандартну європейську серію антивандальних дощоприймачів EUROPA для будівництва зливоприймальних колодязів точкового вуличного водовідведення.

Про швидкотвердіючий монтажний розчин

Спеціальний швидкотвердіючий монтажний розчин для швидкого і зручного монтажу люків і дощоприймачів (час затвердіння -3 хвилини). Уже через 30 хвилин після монтажу люка або дощоприймача із застосуванням такого розчину можна відновлювати рух по проїжджій частині.

Про опорні скоби нового покоління

Опорні скоби від компанії КASI легкі, ергономічні, стійкі до агресивного середовища, зручні при монтажі та під час експлуатації, мають сучасний дизайн.

Стандартна схема монтажу люків

У країнах СНД монтаж люка (установка корпусу люка) проводиться безпосередньо на залізобетонну конструкцію, технічні вимоги до якої визначаються чинним ГОСТ 8020-90.

Сучасні технології монтажу люків

На сьогоднішній день технології і якість монтажу люків грають дуже важливу роль для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відливки за кресленнями замовника

Вашій увазі пропонуємо послуги з виробництва відливок по кресленнях замовника з сірого і високоміцного чавуну. Відливки виробляються на ультрасучасних повністю автоматизованих формувальних лініях HWS.

Про кільця опорні «EUROSTANDART»

Компанія KASI вперше на Україні пропонує нове покоління залізобетонних опорних кілець для монтажу круглих люків та дощоприймачів. Нові опорні кільця виготовлені за європейськими стандартами та повністю відповідають технічним вимогам діючих стандартів в Україні.