Новини та події

Люки з логотипом «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

Компанія KASI розробила та виготовила каналізаційні люки з логотипом «Харківводоканал»…

Міжнародна виставка IFAT Entsorga 2016 рік

Компанія KASI братиме участь у найбільшій міжнародній виставці IFAT Entsorga 2016...

Наша продукція

Замовити прайс-лист

Заповніть будь ласка поля анкети. Наш менеджер у зв’яжеться з Вами та надасть ціни і всю необхідну інформацію щодо нашої продукції.


Будь ласка, порахуйте 2 + 6.

Каталог продукції KASI

Завантажити pdf

Каталог продукції JAFAR

Завантажити pdf

Про нас

Компанія KASI була заснована в 1992 році в невеликому чеському містечку Прелоуч. На сьогоднішній день KASI - спеціалізований концерн, найбільший у Європі виробник каналізаційного литва та залізобетонних виробів для будівництва інженерних мереж. Всі підприємства концерну обладнані найсучаснішим високотехнологічним обладнанням, що дозволяє стабільно виробляти продукцію тільки найвищого рівня якості. Справжньою гордістю компанії KASI є новий ливарний завод в м. Новий Биджів, введений в експлуатацію в червні 2011 року.

Новий ливарний завод KASI - найбільш ультрасучасне підприємство в Європі. Загальна сума інвестицій тільки в закупівлю обладнання для нового ливарного заводу склала більше 130 млн євро. Всі без винятку технологічні процеси на новому ливарному заводі виконуються в автоматичному режимі і управляються комп'ютером.

На етапі конструкторської та технологічної підготовки виробництва відливок застосовуються найсучасніші 3-D програмні комплекси Pro-Engineering і Solidworks, які забезпечують швидку і якісну розробку виробів будь-якого ступеня складності і призначення. Ці ж інженерні програми дозволяють також швидко і якісно спроектувати і виготовити необхідну технологічну оснастку.

Ливарна продукція виробляється на автоматичній німецько-японської лінії HEINRICH WAGNER SINTO (HWS) потужністю 50 000 тонн на рік. Контроль якості на всіх етапах виробництва відбувається в автоматичному експрес-режимі, а також в умовах ультрасучасної лабораторії.

Застосування найпрогресивніших ливарних технологій дає можливість досягти не тільки високої продуктивності і ідеальної якості, але і дуже низької собівартості виробленої продукції.

Основна продукція нового ливарного заводу KASI - антивандальні каналізаційні люки та дощоприймачі, системи лінійного водовідводу, корпусні відливки для запірної арматури і пожежних гідрантів, ковери, консолі кабельні, а також різноманітні відливки з сірого та високоміцного чавуну по кресленнях замовника. Фото продукції можна подивитися тут.

Компанії KASI також належить сучасний високотехнологічний завод металоконструкцій KASI MONTIFER. На озброєнні заводу МONTIFER - найсучасніші металообробні центри CNC з програмним управлінням і максимальним розміром обробки 8000х3000мм.

Сучасні металообробні центри CNC дозволяють швидко і якісно виготовляти необхідну технологічну оснастку для ливарного виробництва, проводити механічну обробку відливок, а також виробляти деталі будь-якої складності по кресленнях замовника.

Цех металоконструкцій заводу MONTIFER обладнаний найсучаснішим металорізальним, згинальним, вальцювальним, зварювальним та іншим обладнанням, необхідним для виготовлення високоякісних металоконструкцій будь-якого ступеня складності.

На заводі MONTIFER по кресленнях замовника виготовляються великовантажні мостові крани, технологічні ванни і контейнери, металоконструкції будь-якого ступеня складності.

Крім цього компанія KASI може запропонувати комплексні рішення (від проекту до монтажу) з виготовлення: автоматичних паркінгів, автоматичних складів, промислових ліфтів, каменедробилок, формувального обладнання та автоматичних ліній для виробництва бетонних і залізобетонних виробів.

До складу концерну KASI також входять два ультрасучасних підприємства з виробництва бетонних і залізобетонних виробів для будівництва інженерних мереж. Основна продукція цих заводів: кільця опорні для монтажу люків і дощоприймачів, елементи бетонні для будівництва колодязів зливової каналізації, елементи колодязів «EUROSTANDART», труби бетонні безнапірні, лотки бетонні для систем поверхневого лінійного водовідводу, люки каналізаційні за німецькою технологією «BEGU», скоби опорні ходові «EUROSTANDART» та багато іншого.

Вся продукція концерну KASI - це продукція класу «ЛЮКС», продукція нового покоління, яка здатна забезпечити надійну, довгострокову і безпроблемну експлуатацію. В основі конструктиву продукції KASI - найсучасніші європейські ідеї та рішення, які повністю відповідають вимогам сьогоднішнього дня.

На всіх підприємствах концерну KASI впроваджена система менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 - 2009.

Фотогалерея продукції компанії KASI – тут
Детальна технічна інформація про серійну продукцію KASI – тут
Детальний опис всіх найновіших розробок компанії KASI – тут